Reference

„Dcerka Amalka chodi do Edika uz 2,5 roku a vsichni jsme velice spokojeni. Skolka si zaklada na individualnim pristupu ke kazdemu z deti a dostatku ruznorodych aktivit vcetne rozsirene vyuky anglictiny. Ve skolce uci uzasne pani ucitelky, ktere vytvareji rodinnou atmosferu. Dcerka tam chodi velice rada a to je pro nas ten nejdulezitejsi ukazatel kvality.
S.R.M.“

„Jsme velmi spokojeni s milým a úžasným přístupem všech paní učitelek i paní hospodářky. Jsou velmi milé, trpělivé, pečlivé. Školka je krásně vybavena a vyzdobena nádhernými výtvory, které tvoří paní učitelky s dětmi. Jsem šťastná, že máme takovou úžasnou školku blízko bydliště.
L.K.“

„Dcera navštěvuje MŠ Edík již třetím rokem. Školku jsem vybírala z několika soukromých a nakonec vyhrála Educanet. Hlavní důvody – česko- anglický program, návaznost na ZŠ, otevírací doba delší než v běžné MŠ. Při návštěvě s dcerou v MŠ pak sympatická paní ředitelka, která nabízela individuální přístup a dceru si hned na „první dobrou“ získala paní učitelka Hanka, kterou prostě nikde jinde nenajdete a doposud je pro dceru „nejvíc“.

Nicméně paní ředitelka Adéla nezůstává v oblibě o mnoho pozadu – její aktivity pohybové, taneční i tvořivé naše dcera miluje. Stejně tak oceňujeme nápadité výlety a akce i dobrou ruku ve výběru ostatních učitelek.

Začínali jsme ve školce ve věku necelých tří let, první dva měsíce byly krušné, ale paní učitelky se velmi snažily dceři v integraci pomoci. V prvním roce jsme viděli u dcery pokroky veliké ve všech směrech včetně angličtiny. Dcera dokonce jela ve třech letech poprvé na školku v přírodě a vrátila se nadšená a natěšená na další.

Loňský rok tolik povedený nebyl, nemoci personálu, málo dětí, zkrácení otvírací doby i odchod rodilé mluvčí angličtiny nás nenadchl. Ale vše je zapomenuto, školka v přírodě i výlety na koci roku byly zase povedené. V průběhu roku paní ředitelka zastřešila sama dva kroužky, které by se jinak pro tak málo dětí nekonaly, což naše dcera velmi uvítala. A besídka na konci roku byla dokonalým důkazem, co vše se i s málo dětmi dá předvést.

Letošní rok začal dobře, více dětí a s novou posilou – teacher Veronikou, která je moc fajn a každodenní angličtina je na dětech opravdu znát.
P.D.“